Hirudoterapia - Gabinet leczenia pijawkami o mnie hirudoterapia kraków hirudoterapia Kraków - wskazania hirudoterapia Kraków - przeciwwskazania hirudoterapia Kraków - zabiegi hirudoterapia Kraków - wyniki leczenia hirudoterapia Kraków - odmładzanie i oczyszczanie hirudoterapia Kraków - gabinety współpracujące hirudoterapia Kraków - Kontakt

O mnie | Kwalifikacje

Jestem hirudoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Hirudoterapii, biologiem, genetykiem, absolwentką UJ, ekologiem po studiach podyplomowych z doświadczeniem w pracy w służbie zdrowia oraz pasjonatką zgłębiającą od lat tajniki medycyny naturalnej.

O jej skuteczności przekonałam się przebywając wielokrotnie w dzikich rejonach Indii i Nepalu. Stosuję ziołolecznictwo, akupunkturę, akupresurę, świecowanie metodą Hopi, ale dopiero praca z pijawką lekarską pozwoliła mi w pełni połączyć świat medycyny naturalnej ze światem nauki.

Współczesne wyniki badań biochemicznych nad substancjami wytwarzanymi przez pijawkę lekarską oraz zaskakujące rezultaty terapii stosowanej w nowoczesnym lecznictwie potwierdziły moje przekonanie co do skuteczności tej metody wykorzystywanej obecnie w szpitalach i gabinetach lekarskich na świecie.

Dorota Adamczyk

Hirudoterapia - strona główna